Якщо Ви шукаєте альтернативу дитячого садка в Кременчуці або няні, і, бажаєте, щоб Ваша дитина проводила час у веселих іграх з однолітками, відвідувала розвиваючі заняття, розширюючи свої знання та уявлення про навколишній світ у цікавій, яскравій і доброзичливій атмосфері …

… Ми раді запропонувати Вам ці та супутні послуги!
Фахівці з вищою педагогічною освітою.
Групи денного перебування (дитячий садок) від 2 до 7 років.
Дитяче  харчування – сніданок, обід, полуденок.
Формування груп виключно за віком, дотримання режиму дня дітей
з 7-30 до 17-30 (перебування можливо до обіду і в групі продовженого дня).

10 комплексних занять на тиждень + англійська мова.

Альтернативний садок Gorodok у Кременчуці поєднує в собі комфортні умови перебування з цікавими ігровими та розвивальними програмами (10 занять на тиждень), які включають розвиток мовлення, логіку, мислення, ліплення з тіста і театральну студію, малювання, англійську мову і курс «рідної мови» для майбутніх школярів, фізкультуру, пісочну арт-терапію, розвивальні ігри.

Відпочинок і дозвілля проводяться в сучасній ігровій кімнаті. У ній не буде понуро: велика гірка, загадковий корабель з палубою і трюмом, де можна лазити, стрибати, їхати; казковий житловий будиночок та безліч привабливих іграшок! Ми пам’ятаємо, що дитинство це – радість, яку щодня даруємо нашим дітям.
Щоденні прогулянки та захоплюючі ігри на стилізованому еко-майданчику радують наших вихованців.

Сучасні, креативні свята розкривають різноманітні таланти наших дітей і заряджають позитивними емоціями батьків.

Заняття « ізо – ліплення» – це улюблений дітьми предмет. У цьому курсі зібралося багато видів діяльності: вправи на розвиток дрібної моторики руки, аплікація, ліплення з пластиліну, кольорового тіста, малювання, робота з тканиною і бісером, кольоровим картоном, природними матеріалами. Вже після декількох занять ваша дитина почне самостійно малювати і ліпити , імпровізувати, змішувати, винаходити, і з кожним днем їх досягнення будуть успішнішими. Ваші діти будуть надихати своїми шедеврами!

Можливо обрати зручні для Вас дні відвідування. Щоб досягти гармонії і послідовності в розвитку, ми всі радості та події дня обговорюємо особисто з батьками.

Наші адреси:

м.Кременчук, вул.Софіївська, д.28 (Центр, район Швейної фабрики) – садок

тел. (096) 84-84-718,

м.Кременчук, пров. Квиіки Цісик, буд.9 – альтернативна школа

тел. (098) 433-43-00